LIWA
Skip Navigation Links.
 
Firma

Firma Holding Liwa jest właścicielem sieci luksusowych hoteli, lokowanych tradycyjnie w zabytkowych centrach miast. Śmiałe adaptacje historycznych budynków przynoszą firmie międzynarodowe uznanie.

Hotel Stary z Krakowa został w 2007 roku w renomowanym konkursie w Paryżu uznany za „najlepiej zaprojektowane wnętrze hotelowe w Europie”. W 2008, w rankingu Magazynu FORBES, na 25 najbardziej prestiżowych hoteli dla biznesmenów, nasze krakowskie hotele zajęły trzy pierwsze miejsca! Do grona sukcesywnie dołączane są kolejne hotele, ostatnie zakupy firmy to Hotel Monopol we Wrocławiu i Grand Hotel w Łodzi.

Do Holdingu Liwa należy także 10 stylowych restauracji o różnorodnej kuchni (serwujących dania włoskie, kuchnię międzynarodową i dawną polską kuchnię dworską), lokowanych w hotelach bądź atrakcyjnych punktach miast.

Wszystkie powyższe obiekty tworzą grupę Likus Hotele i Restauracje. Firma zajmuje się także budową i adaptacją budynków na cele biurowe  i apartamentowe.

Działalność handlowa firmy to m. in. ekskluzywne pasaże handlowe marki Likus Concept Store, w skład których wchodzą m. in. Delikatesy 13 oraz piwnice winne Vinoteka 13, specjalizujące się w imporcie win włoskich.

Przyszłość segmentu handlowego firm, należących do rodziny Likus, to warszawskie inwestycje w luksusowe domy towarowe, oraz sprzedaż marek adresowanych do najbogatszego segmentu klienta w Polsce.

v
v
v
v
Rezerwacja