LIWA
Konferencje i szkolenia w zabytkowych hotelach

Hotele grupy Likus Hotele i Restauracje to także nowocześnie wyposażone obiekty konferencyjne. Komfort, w jakim można odbyć spotkanie firmowe, zaplecze tradycyjnie znakomitej kuchni restauracji hotelowych oraz świetnie wyszkolony personel to główne atuty oferty biznesowej.

Doceniły to już dziesiątki firm, między innymi, Ford Polska, ING, Scandinavian Tobacco, BP Polska, PZU, GlaxoSmithKline, Pfizer, Servier czy Commercial Union.

 

fasada_konferencje.jpg

Katowicki Monopol, legendarny już w międzywojniu, dzisiaj najbardziej luksusowy hotel na Śląsku, stojący w samym centrum zabytkowej części miasta, dwieście metrów od kolejowego dworca głównego, od chwili otwarcia jest miejscem organizowania spotkań przez firmy inwestujące w gospodarkę na terenie aglomeracji śląskiej.

 

 konferencje_hotele.jpg

 

Kraków, kojarzony przede wszystkim z milionami turystów z całego świata, zabytkami i kulturą, od kilku lat stał się także modnym miejscem spotkań biznesowych. Podwawelski gród przyciąga wielki biznes, czego dowodem są krakowskie inwestycje liderów branży IT. Trzy zabytkowe hotele grupy, zlokalizowane w samym sercu Starego Miasta, obok Rynku i pod królewskim zamkiem, to gwarancja udanej konferencji w wyrafinowanych architektonicznie, historycznych wnętrzach. Sąsiedztwo zabytkowego Krakowa czyni ofertę konferencyjną grupy Likus Hotele i Restauracje niezwykle atrakcyjną.

v
v
v
v
Rezerwacja
Hotel Monopol Katowice
Restauracja Pod Różą
Aplikacja Mobilna
Hotel Monopol Katowice