LIWA
Pasaż Handlowy Rynek 13
Pasaż Handlowy Rynek 13
31-042 Kraków
+48 12 617 02 50
vinoteka@vinoteka.pl
Vinoteka 13
Delikatesy 13

Dwie zabytkowe kamienice na Rynku Głównym, tuż przy wylocie ulicy Grodzkiej, przekształcone zostały w kameralny, znakomicie zaopatrzony pasaż handlowy. Rynek 13 to zdecydowanie najbardziej eleganckie miejsce zakupów w Krakowie.

 

schody.jpg


Likus Concept Store na krakowskim Rynku – ideą jego powstania była obserwacja podobnych, luksusowych obiektów w Nowym Jorku i Mediolanie. Zabytkowe kamienice przekształcono w kameralny pasaż handlowy. Harmonijnie współistnieją tu: renesansowa klatka schodowa, gotyckie sklepienia, szkło i beton, stal ruchomych schodów i wind.


pasarz_wejscie_a.jpg

 

LCS to nowa formuła zakupów - eleganckie sklepy z markową odzieżą, piwnica z winami importowanymi przede wszystkim z Italii (ponad 200 etykiet), znakomicie zaopatrzone włoskie delikatesy, a także możliwość wypoczynku. Tutaj można, przy długim barze, posilić się i wypić lampkę wina lub filiżankę prawdziwego espresso. 
 
Rynek 13 to najbardziej eleganckie miejsce zakupów w Krakowie. Zapraszamy także do LCS na warszawskim Krakowskim Przedmieściu 16/18 oraz do wrocławskiego Monopolu przy H. Modrzejewskiej 2.

v
v
v
v
Rezerwacja
Pasaż 13 w Krakowie