LIWA
Restauracja Copernicus
Data 4/19/2013

Restauracja Copernicus 
tel. +48 12 424 34 21
fax +48 12 424 34 05
restauracja@hotel.com.pl
strona www

 

coper_rest.jpg

NOBLE Rekomendacja Noble Concierge dla Restauracji Copernicus. 
Podczas tegorocznej, drugiej edycji Festiwalu Kulinarnego Wine & Food Noble Night Restauracja Copernicus zdobyła I miejsce w kategorii „Danie Główne” za pierś perliczki w słodkiej pomadzie z karczochami.
Więcej informacji

W dowód uznania najwyższej jakości i wyjątkowego profesjonalizmu w spełnianiu oczekiwań klientów Restauracja otrzymała Rekomendację Noble Concierge na rok 2009.

 

 

Szanowni Państwo z wielką  przyjemnością informujemy, że Restauracja Copernicus otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin na 2012 r.

michelin_2012_coper.jpg


Restauracja dysponuje 59 miejscami.
Czynna od 12.00 do 23.00 (do ostatniego klienta),
w godzinach od 23.00 do 7.00 dla gości hotelowych dostępny jest room-service.

Zapraszamy do zapoznania się się z menu.

 

HC_4_rest_warzywaiswieca.jpg

 

Gotyckie mury mieszczą jedną z najbardziej ekskluzywnych restauracji w Polsce. Świetną kuchnię oraz dyskretny personel Copernicusa, docenili zarówno poeci – laureaci Nagrody Nobla – Czesław Miłosz i Wisława Szymborska, jak i politycy: Vaclav Havel i Helmut Kohl. Eleganckie wnętrze zdobią oryginalne freski i renesansowy strop.

 

 restauracja_HC.jpg

 

Dawna dworska kuchnia polska, z wykwintnym menu zmienianym wraz z porami roku, sprosta wymaganiom największego smakosza. Inne atuty restauracji to ponad 200 gatunków wina z hotelowej Vinoteki, kawiarnia na przykrytym szklanym dachem patio i, wyłącznie dla gości hotelowych, bar letni na tarasie z jedynym w mieście, panoramicznym widokiem na Wawel.

 

 tort_HC.jpg

 

Specialité de la maison, aktualnie polecane przez przez szefa kuchni, to Policzek cielęcy z leśnymi grzybami i szalotką. 

Goście hoteli należących do grupy Likus Hotele i Restauracje otrzymają 10% rabatu. 

 


lody_HC.jpg

 

Oferta weselna

Hotel Copernicus to wymarzone miejsce na organizację kameralnego przyjęcia weselnego lub innych spotkań towarzyskich.

Stylowa Sala Kominkowa mieści do 25 osób. Weselu może towarzyszyć nastrojowa muzyka na żywo, aperitif na tarasie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Wawel i dachy Starego Miasta oraz zawsze doskonałe menu i profesjonalna obsługa.

Specjalnie dla naszych Gości przygotowywane są wyśmienite i wspaniale wyglądające torty weselne. Każda uroczystość  jest traktowana indywidualnie i ze szczególną troską.

 

v
v
v
v
Rezerwacja
LikusRestauracje.pl
Aplikacja Mobilna