LIWA
Restauracja Pod Różą
Data 10/14/2014

Restauracja Pod Różą
ul. Floriańska 14
31-021 Kraków
tel. +48 12 424 33 81
fax: +48 12  424 33 51
ristorante@hotel.com.pl
strona www

 

roza.jpg

 

Szanowni Państwo z wielką  przyjemnością informujemy, że Restauracja Pod Różą otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin na 2011 r.

roza-a.jpg


Restauracja oferuje od 60 do 120 miejsc.
Czynna jest od 11.00 do 23.00

Zapraszamy do zapoznania się z menu.

Kontynentalna Restauracja Pod Różą, mieszcząca się na przeszklonym dziedzińcu dawnego renesansowego pałacu Prospera Provany, dzisiaj Hotelu Pod Różą, serwuje dania kuchni międzynarodowej, z wykwintnym menu zmienianym zgodnie z porami roku. Specjalnością są zdobione misterną dekoracją desery, serwowane na wielkich talerzach. Smakosze kawy częstowani są drobnymi ciasteczkami oraz czekoladkami pieczołowicie robionymi ręcznie przez hotelowego cukiernika.

 

 restauracja2_HPR.jpg

 

Restauracja ma wyjątkowo bogatą piwnicę z winem przede wszystkim włoskim i francuskim. Renomowany ranking Wine Spectator uznał tutejszą kartę win za jedną z najlepszych na świecie.

Specjalność kuchni, polecana aktualnie przez szefa kuchni, to comber jagnięcy w sosie rozmarynowym ze strudlem nadziewanym rydzami.

Goście hoteli należących do grupy Likus Hotele i Restauracje otrzymają 10% rabatu.

 

roza-b.jpg

 

Oferta weselna

Hotel Pod Różą to wymarzone miejsce na organizację eleganckiego przyjęcia weselnego.

Tradycja łączy się tu z elegancją; przepiękne wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz dopracowany wystrój zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia. Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości.

 

restauracja_HPR.jpg

 

W ofercie wykwintny - 3 daniowy obiad, bufety z 2 ciepłymi daniami serwowanymi podczas trwania przyjęcia, liczne dania zimne, doskonałe desery, kieliszek wina musującego na powitanie a także bezalkoholowe napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń.

Goście przyjęcia weselnego otrzymują niezwykle atrakcyjne ceny na pokoje w Hotelu Pod Różą natomiast na Parę Młodą w noc poślubną oczekuje najlepszy hotelowy apartament! Specjalnie dla pary młodej i weselników przygotowywane są wspaniałe torty weselne.

 

v
v
v
v
Rezerwacja
Restauracja Pod Różą
Hotel Pod Różą
LikusRestauracje.pl
Aplikacja Mobilna
Fotopanoramy Hotelu Pod Różą