LIWA
Restauracja Trzy Rybki
Data 3/1/2016

Restauracja Trzy Rybki
ul. Szczepańska 5
31-011 Kraków
tel. +48 12  384 08 01
tel. +48 12  384 08 06
trzy-rybki@hotel.com.pl

strona www


r3r.jpg 

 


Szanowni Państwo z wielką  przyjemnością informujemy, że Restauracja Trzy Rybki otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin na 2015 r.

 

Restauracja dysponuje 50 miejscami.

Zapraszamy do zapoznania się z menu.

Restauracja hotelowa to dania kuchni określanej przez smakoszy jako nouvelle polish cuisine. Menu zmienia się wraz z porami roku. Wiosna to czas świeżych warzyw, lato to szparagi i karczochy. Jesienią zdecydowanie dominują w karcie dziczyzna, grzyby i owoce leśne. Wszystko w subtelnej i nowatorskiej interpretacji.

 


 

Na aromatyczną kawę, koktajl czy aperitif warto zajrzeć do kawiarni, baru lub klubu.
Niepowtarzalny SkyBar, bar letni na tarasie zlokalizowanym na ostatnim piętrze hotelu, z wyjątkowym widokiem Rynku Głównego, kusi nie tylko orzeźwiającymi koktajlami i napojami , lecz również wspaniałymi deserami.

Specialité de la maison, aktualnie polecane przez przez szefa kuchni, to pierś z kaczki na carpaccio z buraków ze smażona gruszką i orzechami pinoli.

 


 

Przyjęcia weselne

Restauracja proponuje także organizację przyjęcia weselnego, gwarantując zarówno piękne wnętrza jak i doskonałą ofertę kulinarną oraz obsługę na najwyższym poziomie. Każde przyjęcie przygotowywane jest indywidualnie, mając na względzie życzenia i uwagi Państwa Młodych.

W cenie zestawu proponowany jest wykwintny czterodaniowy obiad oraz bufety z dwoma daniami ciepłymi, serwowanymi podczas trwania przyjęcia, licznymi daniami zimnymi i doskonałymi deserami, lampką szampana na powitanie oraz napoje bezalkoholowe w nieograniczonych ilościach. Do obiadu podawane są najlepsze wina, a uświetnienie wesela wyśmienity i wspaniale prezentujący się tort weselny. Dekoracja ze świeżych kwiatów podkreśla uroczystość chwili.

Dodatkowo do dyspozycji Państwa Młodych jest najlepszy apartament hotelowy ze świeżymi kwiatami, koszem owoców i butelką wina musującego.

 

v
v
v
v
Rezerwacja
LikusRestauracje.pl
Aplikacja Mobilna